Ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour za nami!

2022-10-14

13 października w restauracji La Brasserie Moderne w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się szósta i zarazem ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. Wspaniali szefowie kuchni, wyjątkowe autorskie dania, nietuzinkowy pairing polskich win oraz gorąca atmosfera, tak najprościej można opisać to wydarzenie. 

Zainteresowanie marką Bocuse d’Or nie słabnie a wręcz zdobywa kolejnych entuzjastów. Warszawska kolacja w wykonaniu szefów: Pawła Kałuskiego, Adama Chrząstowskiego i Tomasza Purola spotkała się z dużym uznaniem gości. W wyjątkowym menu, które zostało specjalnie przygotowane na tę okazję znalazły się dania, w których zagościł: łosoś MOWI Supreme, pierś z kaczki, policzki z dzika oraz polska śliwka, która była królową deseru. 
O pairing alkoholi zadbała Winnica Czajkowski. 
To był naprawdę wyjątkowy wieczór pełen kulinarnych wrażeń i niezapomnianych emocji.

Cieszy niezmiernie, że projekt On Tour spotkał się z tak dużym zainteresowaniem Polaków. Wszystkie sześć kolacji odbiło się szerokim echem nie tylko w mediach branżowych. 
Akademia Bocuse d’Or Poland dostaje mnóstwo zapytań o kolejne odsłony tego wydarzenia, które z pewnością będą kontynuowane w już w nowym roku.

Organizator: Akademia Bocuse d’Or Poland

Partnerzy wydarzenia: MOWI SupremeChurchill1795, Fine Dine, Plastmet, MEIKO Polska, Evian

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Dania zwycięzcą w Bocuse d'Or 2023

  23 stycznia 2023 r., po dwóch dniach wspaniałej rywalizacji na wysokim poziomie, zwycięstwo Danii reprezentowanej przez Briana Marka Hansena i jego pomocniczkę Elisabeth Madsen zamyka 19. wielki finał Bocuse d'Or. 

  2023-01-24
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d’Or Poland ON TOUR 2022 za nami!

  Za nami pierwszy cykl kolacji Bocuse d’Or Poland ON TOUR2022, podczas których można było spróbować dań uczestników krajowych selekcji, szefów z Akademii Bocuse d’Or Poland oraz spotkać autorytety polskiej sceny kulinarnej. 

  2022-10-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour za nami!

  13 października w restauracji La Brasserie Moderne w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się szósta i zarazem ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. 

  2022-10-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d'Or Poland on Tour w Poznaniu

  Za nami piąta już kolacja z cyklu Bocuse d’Or Poland on Tour, która odbyła się 7 października w Chef’s Table by Ernest Jagodziński w Poznaniu. 

  2022-10-10
  Przeczytaj całość