Ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour za nami!

2022-10-14

13 października w restauracji La Brasserie Moderne w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się szósta i zarazem ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. Wspaniali szefowie kuchni, wyjątkowe autorskie dania, nietuzinkowy pairing polskich win oraz gorąca atmosfera, tak najprościej można opisać to wydarzenie. 

Zainteresowanie marką Bocuse d’Or nie słabnie a wręcz zdobywa kolejnych entuzjastów. Warszawska kolacja w wykonaniu szefów: Pawła Kałuskiego, Adama Chrząstowskiego i Tomasza Purola spotkała się z dużym uznaniem gości. W wyjątkowym menu, które zostało specjalnie przygotowane na tę okazję znalazły się dania, w których zagościł: łosoś MOWI Supreme, pierś z kaczki, policzki z dzika oraz polska śliwka, która była królową deseru. 
O pairing alkoholi zadbała Winnica Czajkowski. 
To był naprawdę wyjątkowy wieczór pełen kulinarnych wrażeń i niezapomnianych emocji.

Cieszy niezmiernie, że projekt On Tour spotkał się z tak dużym zainteresowaniem Polaków. Wszystkie sześć kolacji odbiło się szerokim echem nie tylko w mediach branżowych. 
Akademia Bocuse d’Or Poland dostaje mnóstwo zapytań o kolejne odsłony tego wydarzenia, które z pewnością będą kontynuowane w już w nowym roku.

Organizator: Akademia Bocuse d’Or Poland

Partnerzy wydarzenia: MOWI SupremeChurchill1795, Fine Dine, Plastmet, MEIKO Polska, Evian

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Znamy zwycięzcę Bocuse d’Or Poland 2023!

  Kamil Tłuczek, szef kuchni restauracji Patio w Grand Hotelu Boutique Rzeszów zwyciężył w krajowej selekcji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-11-13
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Znamy nazwiska finalistów Bocuse d’Or Poland 2023

  Bocuse d’Or jest marzeniem wielu szefów kuchni na całym globie, a wygrana w międzynarodowym finale w Lyonie przepustką do wielkiego kulinarnego świata.

  2023-06-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  MOWI Poland Złotym Sponsorem

  Już oficjalnie i z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma MOWI POLAND została ZŁOTYM SPONSOREM jesiennej edycji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-05-08
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d'Or Poland 2023 - ruszyły zgłoszenia!

  Już po raz czwarty Akademia Bocuse d’Or Poland pod batutą Adama Chrząstowskiego organizuje polską selekcję Bocuse d’Or. 

  2023-04-17
  Przeczytaj całość