MOWI partnerem Bocuse d’Or Poland on Tour

2022-09-05

Największy na świecie producent łososia, MOWI został Partnerem wspierającym Bocuse d’Or Poland on Tour. 

Łosoś MOWI doskonale znany jest nie tylko konsumentom, ale i branży gastronomicznej, przez którą ceniony jest za wysoką jakość, naturalny kolor, smak oraz strukturę i sprężystość. Dlatego, MOWI nie mogło zabraknąć wśród tych, którzy wspierają tak prestiżową markę jaką jest Bocuse d’Or

Już od pierwszego czerwcowego wydarzenia, MOWI jest częścią cyklu kolacji Bocuse d’Or Poland on Tour, które mają na celu przybliżenie szerokiej publiczności markę Bocuse d’Or, sylwetki finalistów konkursu, propagowanie polskiej kuchni i najlepszej jakości produktów, w tym dań przygotowanych z wykorzystaniem łososia MOWI Supreme. To ryba hodowana w specjalnych warunkach, spełniająca najwyższe normy jakości i świeżości oraz posiadająca certyfikaty odpowiedzialnej produkcji. 

Firma MOWI to największy na świecie producent łososia, działający w 25 krajach, dostarczający produkty do 70 państw, spełniający ponad 150 restrykcyjnych warunków dotyczących łańcucha dostaw.

W Polsce, w Duninowie MOWI posiada największy na świecie kompleks fabryk i jest jednym z największych pracodawców w regionie pomorskim. 

MOWI hoduje łososia od narybku, przez własne farmy, aż do pełnej kontroli procesu dystrybucji, zapewniając tym samym rybę najwyższej jakości bogatą w kwasy Omega 3 i witaminy. 

Kontakt dla HoReCa: 

Mariusz Szymczak (HoReCa Manager Polska)
+48 532 757 214
mariusz.szymczak@mowi.com

Marcin Wacławiak (Warszawa, Trójmiasto, Lublin, Białystok, Łódź, Mazury)
+48 883 846 666
marcin.waclawiak@mowi.com

Tomasz Gazda (Kraków, Wroclaw, Poznań, Katowice, Szczecin)
+48 532 517 161
tomasz.gazda@mowi.com 

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Znamy zwycięzcę Bocuse d’Or Poland 2023!

  Kamil Tłuczek, szef kuchni restauracji Patio w Grand Hotelu Boutique Rzeszów zwyciężył w krajowej selekcji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-11-13
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Znamy nazwiska finalistów Bocuse d’Or Poland 2023

  Bocuse d’Or jest marzeniem wielu szefów kuchni na całym globie, a wygrana w międzynarodowym finale w Lyonie przepustką do wielkiego kulinarnego świata.

  2023-06-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  MOWI Poland Złotym Sponsorem

  Już oficjalnie i z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma MOWI POLAND została ZŁOTYM SPONSOREM jesiennej edycji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-05-08
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d'Or Poland 2023 - ruszyły zgłoszenia!

  Już po raz czwarty Akademia Bocuse d’Or Poland pod batutą Adama Chrząstowskiego organizuje polską selekcję Bocuse d’Or. 

  2023-04-17
  Przeczytaj całość