MOWI partnerem Bocuse d’Or Poland on Tour

2022-09-05

Największy na świecie producent łososia, MOWI został Partnerem wspierającym Bocuse d’Or Poland on Tour. 

Łosoś MOWI doskonale znany jest nie tylko konsumentom, ale i branży gastronomicznej, przez którą ceniony jest za wysoką jakość, naturalny kolor, smak oraz strukturę i sprężystość. Dlatego, MOWI nie mogło zabraknąć wśród tych, którzy wspierają tak prestiżową markę jaką jest Bocuse d’Or

Już od pierwszego czerwcowego wydarzenia, MOWI jest częścią cyklu kolacji Bocuse d’Or Poland on Tour, które mają na celu przybliżenie szerokiej publiczności markę Bocuse d’Or, sylwetki finalistów konkursu, propagowanie polskiej kuchni i najlepszej jakości produktów, w tym dań przygotowanych z wykorzystaniem łososia MOWI Supreme. To ryba hodowana w specjalnych warunkach, spełniająca najwyższe normy jakości i świeżości oraz posiadająca certyfikaty odpowiedzialnej produkcji. 

Firma MOWI to największy na świecie producent łososia, działający w 25 krajach, dostarczający produkty do 70 państw, spełniający ponad 150 restrykcyjnych warunków dotyczących łańcucha dostaw.

W Polsce, w Duninowie MOWI posiada największy na świecie kompleks fabryk i jest jednym z największych pracodawców w regionie pomorskim. 

MOWI hoduje łososia od narybku, przez własne farmy, aż do pełnej kontroli procesu dystrybucji, zapewniając tym samym rybę najwyższej jakości bogatą w kwasy Omega 3 i witaminy. 

Kontakt dla HoReCa: 

Mariusz Szymczak (HoReCa Manager Polska)
+48 532 757 214
mariusz.szymczak@mowi.com

Marcin Wacławiak (Warszawa, Trójmiasto, Lublin, Białystok, Łódź, Mazury)
+48 883 846 666
marcin.waclawiak@mowi.com

Tomasz Gazda (Kraków, Wroclaw, Poznań, Katowice, Szczecin)
+48 532 517 161
tomasz.gazda@mowi.com 

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Dania zwycięzcą w Bocuse d'Or 2023

  23 stycznia 2023 r., po dwóch dniach wspaniałej rywalizacji na wysokim poziomie, zwycięstwo Danii reprezentowanej przez Briana Marka Hansena i jego pomocniczkę Elisabeth Madsen zamyka 19. wielki finał Bocuse d'Or. 

  2023-01-24
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d’Or Poland ON TOUR 2022 za nami!

  Za nami pierwszy cykl kolacji Bocuse d’Or Poland ON TOUR2022, podczas których można było spróbować dań uczestników krajowych selekcji, szefów z Akademii Bocuse d’Or Poland oraz spotkać autorytety polskiej sceny kulinarnej. 

  2022-10-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour za nami!

  13 października w restauracji La Brasserie Moderne w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się szósta i zarazem ostatnia kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour. 

  2022-10-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d'Or Poland on Tour w Poznaniu

  Za nami piąta już kolacja z cyklu Bocuse d’Or Poland on Tour, która odbyła się 7 października w Chef’s Table by Ernest Jagodziński w Poznaniu. 

  2022-10-10
  Przeczytaj całość