Czwarta odsłona Bocuse d’Or Poland on Tour

2022-10-03

Ostatnia wrześniowa kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim w restauracji Siesta – hotel Red. Bilety na to wydarzenie rozeszły się dość szybko, co po raz kolejny bardzo cieszy organizatorów. To dowód na to, iż marka Bocuse d’Or budzi ogromne zainteresowanie, pozytywne emocje i jest gwarantem najwyższej jakości.

Gospodarzem wieczoru 30 września był szef kuchni Mirosław Ciołak, który wraz z Adamem Chrząstowskim Head Chef’em Akademii Bocuse d’Or Poland oraz Michałem Markowiczem członkiem Akademii Bocuse d’Or Poland przygotował na tę okazję specjalne menu, w którym znalazły się: łosoś MOWI Supreme w dwóch odsłonach, indycza wątróbka, wędzona kaczka, kulebiak z jagnięciny i tort mango. W międzyczasie na odświeżenie kubków smakowych podano sorbet z cytrynówki i sorbet arbuzowy. 


Bardzo się cieszę, że projekt Akademii Bocuse d’Or Poland cieszy się tak dużym zainteresowaniem. To już czwarta kolacja z cyklu On Tour i po raz kolejny mamy komplet gości. To pokazuje jak duże jest zainteresowanie marką Bocuse d’Or, które z każdym kolejnym wydarzeniem rośnie. Przed nami jeszcze dwie kolacje tej jesieni. Jestem przekonany, że będzie równie ciekawie i smacznie. – powiedział Jacek Krawczyk, Prezes Zarządu Bocuse d’Or Poland.

Z pewnością był to kolejny wyjątkowy wieczór z cyklu ON TOUR, który na długo zapadnie w pamięć wielu gościom. 

Organizator: Akademia Bocuse d’Or Poland

Partnerzy wydarzenia: MOWI SupremeChurchill1795, Fine Dine, Plastmet, MEIKO Polska, Evian

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Znamy zwycięzcę Bocuse d’Or Poland 2023!

  Kamil Tłuczek, szef kuchni restauracji Patio w Grand Hotelu Boutique Rzeszów zwyciężył w krajowej selekcji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-11-13
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Znamy nazwiska finalistów Bocuse d’Or Poland 2023

  Bocuse d’Or jest marzeniem wielu szefów kuchni na całym globie, a wygrana w międzynarodowym finale w Lyonie przepustką do wielkiego kulinarnego świata.

  2023-06-14
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  MOWI Poland Złotym Sponsorem

  Już oficjalnie i z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma MOWI POLAND została ZŁOTYM SPONSOREM jesiennej edycji Bocuse d’Or Poland 2023.

  2023-05-08
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Bocuse d'Or Poland 2023 - ruszyły zgłoszenia!

  Już po raz czwarty Akademia Bocuse d’Or Poland pod batutą Adama Chrząstowskiego organizuje polską selekcję Bocuse d’Or. 

  2023-04-17
  Przeczytaj całość